Mazda
AMH a.s. Mazda Olomouc

Ohodnoťte naše služby

Srdečné jednání, trpělivost při zodpovídání dotazů, bez náznaků arogance, přátelská atmosféra a především bezproblémová komunikace ve smyslu bleskových reakcí na e-mail nebo telefon - pan Pavel Koutný.
              
Chci touto cestou poděkovat slečně Skřivánkové za předváděcí jízdu s novou Mazdou 3.K vozu vše podrobně vysvětlila a automobil se mě velmi líbí.
              
Dobrý den, ctěl jsem Vám jen poděkovat za lidskou a profesionalní ochotu a přístup při prodeji auta. Přeji Vám tímto mnoho dalších spokojených zákazníků jako jsem já. S pozdravem Aleš Prokůpek
              
Bylo mi vyhověno v termínu, den i hodina. Hodina převzetí
byla dodržena, přestože se jednalo o hodinu uprostřed dne.
Byl jsem správně informován o všem, co je třeba provést.
Byly mi srozumitelně odpovězeny dotazy a prověřeny věci, o
které jsem požádal. Předání proběhlo v dohodnutém čase. Z
pohledu řidiče se zdá, že práce byly odvedeny kvalitně.
Velmi příjemné, napsal bych rodinné, jednání.
              
Příjemné jednání pracovníka servisu Zakázka byla provedena
včas, podle domluvy Kvalita práce dobrá , dosud jsem neměl
žádný problém s vykonanou prací
              
Pan Mgr. Koutný mi během první návštěvy showroomu představil a doporučil vhodná vozidla pro mé využití. Dále mi zřetelně vysvětlil některé funkce vozů, které mi doposud nebyly známé. Také velmi oceňuji rychlost nabídkového řízení, ochotu věnovat svůj čas a trpělivě vysvětlit další nejasnosti. I přes mé vážné zdravotní problémy, které pozastavily naše závěrečné dohody, jsem si na konci srpna vybrala nový vůz. Předání vozu proběhlo v příjemné, klidné atmosféře, kdy mi byly vysvětleny a představeny všechny funkce a dovednosti nového vozu. Pokud bude společnost AMH na stejné úrovni, určitě budu mít zájem o dlouhodobou spolupráci.
              
Perfektní ochota a vstřícnost. Na termínu, na opravách atd. se lze bez problémů dohodnout. Na posledy jsem měl tak perfektně umytý a vysátý interiér po servisu, že auto vypadalo jak nové. Jedním slovem perfektní!!!    
              
Servisní prohlídka proběhla přesně ve stanovenou dobu, navíc mi umyli auto zevnitř i z venku. Vzhledem k dlouholetému vztahu sleva 10% minus. Plná spokojenost.
              
Dodržení termínu ,odbornost ,vstřícné chování pracovníkú a techniků příjemné prostředí
              
Bylo to velmi rychlé, přesně tak, jak jsme se domluvili ve sjednaný čas. A zadarmo mi auto i umyli a vysáli.
              
Rychlé jednání ,vstřícnost k zákazníkovi,nabídka občerstvení, příjemné prostředí
              
Před Mazdou jsem měl několik vozů jiné značky a přístup Vašeho servisu mě velmi mile překvapil.Velice vstřícný přístup a rychlost opravy, určitě v AMH budu dále servisovat.
              
Skvělá komunikace, rychlost provedení servisu a diagnostiky vozu. Bonusy při zakoupení nového vozu v záruce, vždy něco navíc, slevy na veškerý sortiment Mazda. Kupoval jsem si zde na můj nový vůz Mazda 3 kompletní zimní soupravu pneumatik a originálních disků. Cenově mě celá souprava vyšla levněji než u jiných prodejců a nabídka služeb mého autorizovaného servisu je vynikající .
              
Velice vstřícný personál, který je schopen snad snést zákazníkovi i modré z nebe.K Mazda dealerúm snad neni co dodat, jdou to profesionálove v každém směru. Prostředí velmi příjemné snad by to chtělo udělat jen nějaký nový pěkný bar s číšnici aby čekajíci zakazníci měli kde posedět.Jako není to nutnost ale když už se Mazda personál vydal touto cestou, že udělá zakazníkovi npř. kávu bylo bylo by asi vhodnější aby to nedělali pánové kteří sjednvají zakázky kolem aut, ale např. nějaka pěkná číšnice. Rovněž velké poděkováni patři i slečne z horního patra co se stará o papíry,velice příjemná a ochotná. Nadále poděkování i technikům i pani co myje auta.
              
Chtěl bych touto formou poděkovat panu Ing. Jiřímu Sittovi a panu Miroslavovi Sedláčkovi za pomoc při opravě vozidla Mazda 3. Míra ochoty a empatie, kterou jsem v průběhu jednání s nimi zaznamenal je na dnešní dobu naprosto nevídaná. 
Děkuji MUDr. Petr Tomnačák
              
Vstřícnost, ochota, vše vysvětlující a klidné jednání a rychlost servisu s následnám vysvětlením, co vše bylo třeba udělat a proč.
              
	Příjemné prostředí,vkusný prosluněný interiér s vystavenými vozy,zkušení a velmi vstřícní lidé. Pozorný a ochotný mechanik,který se od začátku stará o můj vůz.Rychlé jednání a brzké termíny objednání.A v neposlední řadě auto po garančním servisu umyto a vyčištěno.
              
Jsem velice spokojený se servisními službami v MAZDA v Olomouci. Je zde velká ochota a vstřícnost ze strany pana Sedláčka, taktéž není problém se objednat na termín, který mi vyhovuje.
              
Velký dík AMH, a.s. Olomouc, panu Mgr. Pavlu Koutnému a celému kolektivu. I společnosti Mazda Czechia
              
Pracovníci servisu Mazda Olomouc jsou velmi vstřícní. Není problém se vždy domluvit na daných věcech a možnostech. Spolehlivost a odbornost jsou důvody, které mne vedou ke spokojenosti.
              
Servis a autosalon MAZDA AMH v Olomouci využívám a navštěvuji již 15 let. Za tuto dobu jsem si pořídila dvakrát vůz MAZDA 6, poté Mazda CX7, dále MAZDA CX5 a naposledy MAZDA CX3. Moje zkušenosti s prodejem vozů a servisem jsou ty nejlepší. Ochotný a vstřícný personál, perfektní služby. O tom svědčí i doba po kterou servis navštěvuji a používám vozy MAZDA.
              
Dobrý den,

přístup vašeho autosalonu je neprofesionální. Nabízíte vůz, na který si následně domluvím schůzku, přeorganizuji celý svůj program tak, abych se mohl dostavit, a pár hodin před plánovanou návštěvou mi prodejce napíše, že tam vůz nebude a ať přijedu jindy. Takto si nepředstavuji solidního prodejce. O tomto postupu budu informovat i Mazdu CZ.
              

AMH, a.s. Mazda Olomouc

Jeremenkova ul.
77200 Olomouc
IČO: 65138279

Prodej
  +420 702 915 314
E-mail: prodej.mazda@amh.cz

Servis
  +420 585 224 485
E-mail: servis.mazda@amh.cz

PRODEJ


Tel:702 915 314

Tel:608 567 777

SERVIS


Tel:606 724 078

Tel:724 069 036